fbpx

Jozef Metelka

ambasádor vody KAQUN

9 - násobný majster sveta,  3 - násobný olympíjsky víťaz a 15 - násobný svetový šampión v dráhovej paracyklistike

           Byť lídrom vo Svetovom pohári cestných para cyklistov, získať zlatú a striebornú medailu na paraolympijských hrách v Riu 2016 v stíhacích pretekoch a zdolať svetový rekord v tejto kategórii pre mňa znamená splnenie veľkých cieľov. Som tiež nesmierne rád, že sa mi podarilo na Majstrovstvách sveta v Los Angeles získať zlato v stíhacích pretekoch jednotlivcov na štyri kilometre.

Predo mnou je však ďalšia obrovská výzva, zaradiť sa medzi svetovú špičku nehendikepovaných cyklistov v kategórii stíhacích pretekov na štyri kilometre na dráhe. Tomu zodpovedá aj moja príprava. Vstávam už o 4:30 a počas dňa intenzívne trénujem. Aby som túto záťaž lepšie zvládal pomáha mi aj KAQUN.

Vďaka tomuto systému venujem adekvátnu pozornosť pitnému režimu a regenerácii v kyslíkovom kúpeli. Subjektívne môžem potvrdiť, že teraz zvládam tréningovú záťaž lepšie a svoju zásluhu má na tom KAQUN. Na to, aby som stál na svetových pódiách nehendikepovaných cyklistov v kategórii stíhacích pretekov potrebujem prejsť štvorkilometrovú trať aspoň za štyri minúty dvadsať sekúnd. Momentálne sa môj čas pohybuje okolo štyroch minút a 26 sekúnd.     

Verím, že KAQUN prispeje k tomu, aby sa mi podarilo zrýchliť o 6,5 sekundy, pretože všetko pod tento čas už patrí do sféry absolútnej špičky nehendikepovaných športovcov.

Michal Tözsér 

manažér a podnikateľ

           Kyslíkovú vodu KAQUN mi odporučil známy s tým, že by mi mohla pomôcť k lepšej vitalite vzhľadom na môj dosť aktívny a niekedy hektický životný štýl. Prvé čo ma na kyslíkovej vode KAQUN zaujalo bola jej extrémne skvelá chuť, ktorú by som sa pokúsil popísať ako super plnú. Po mesačnom pravidelnom pití som zistil, že KAQUN dokáže výrazne osviežiť, hydratovať a revitalizovať. Najmä ak je človek unavený a tiež napríklad aj po prehýrenej noci, po takzvanej opici. Ďalší efekt, ktorý som si všimol je celkové povzbudenie a osvieženie na mentálnej úrovni. Je to pritom iné ako účinky kávy, nabudenosť po pití KAQUN-u je kontinuálna.

Ráno sa budím viac oddýchnutý a cez deň som nabudenejší. S KAQUN-om celkovo lepšie zvládam každodenný stres.

 

 

pani Martina J.

spokojná zákazníčka

Hydratovanie vodou je bežné. Čo však nie je bežné, je doplňovanie kyslíka do organizmu a odstránenie hypoxie pitím vody KAQUN. Keď som sa rozhodovala kúpiť a začať piť KAQUN kyslíkovú vodu, tak sa mi preháňalo hlavou, ako mi môže táto voda pomôcť a v čom je iná? Predtým som neskúšala žiaden podobný produkt. Chcela som vyriešiť zdravotný onkologický problém. Voda pôsobila na môj organizmus veľmi pozitívne, dobíjala ma energiou a hlavne zmierňovala nežiadúce účinky po chemoterapii. Môj zdravotný stav sa postupne zlepšoval, dokonca aj lekári boli prekvapení ako rýchlo choroba ustupuje. Na systéme doplňovania kyslíka do organizmu pitím vody KAQUN si najviac cením jeho jednoduchosť a účinnosť. Určite odporúčam ako prevenciu, ale i pre pacientov v onkoliečbe pre zmiernenie nežiadúcich účinkov.

Katarína Linczényiová

špičková svetová freediverka

           Ako profesionálna freediverka sa na jeden nádych ponáram do hĺbky viac ako 90 metrov a posúvam tak limity ľudského tela. Pri tréningu často na dlhé minúty zadržiavam dych, pre organizmus je to dosť vyčerpávajúce. Je super, že kyslíková voda KAQUN okamžite dodá mojim bunkám funkčný kyslík a tak sa dokážem vyhnúť hypoxii.

Základom môjho športového úspechu je práca s kyslíkom, na jeho prejavy v tele som veľmi citlivá. Teším ma, že KAQUN dokáže úroveň kyslíka v bunkách optimalizovať úplne prirodzenou cestou. Po pravidelnom pití tiež cítim, že celkovo harmonizuje moje telo.

Denne trénujem aj šesť hodín a okrem bazéna či ponorov trávim veľa času v posilňovni a kondičnými cvičeniami. Donedávna som sa pri športe povzbudzovala kávou alebo energetickými nápojmi. Dnes mi k celkovej vitalite pomáha kyslíková voda KAQUN. Má nabudzujúce účinky pre telo aj myseľ. Až také, že ju nemôžem piť večer, pretože by som nezaspala.

                                                                                              Momentálne sa pripravujem na dôležité svetové freediverské súťaže a očakávam, že KAQUN bude mať pozitívny vplyv na hĺbku môjho ponoru a na výkony v bazénových disciplínach.

Stanislava Suchárová

kozmetická poradkyňa Salón Pierre, Bratislava

            Pracujem ako kozmetická poradkyňa a preto som KAQUN kyslíkový gél okrem vlastnej aplikácie mohla úspešne otestovať aj na našich klientkach v salóne Pierre.

Samotný gél sa aplikuje na pokožku veľmi príjemne, jeho textúra sa vôbec nelepí, nakoľko má gélovú konzistenciu a taktiež ma milo prekvapila jeho vysoká vstrebateľnosť do pokožky. Ráno KAQUN gél používam ako klasický krém. Naň si následne nanášam BB krém.  Večer ho naopak používam spolu s nočným krémom. V salóne som gél klientkam nanášala pred masážou tváre pomocou ultrazvukového prístroja.

 

Moje klientky videli výsledky už po prvej aplikácii. Došlo k zmenšeniu pórov a výraznému prejasneniu pokožky. Pri celkovom vzhľade pokožky dominovalo jej zvláčnenie a zároveň pôsobila prirodzene a oddýchnuto.

Vôňu KAQUN kyslíkového gélu hodnotím ako jemnú a nevtieravú a po aplikácii sa rýchlo stratí. Odporúčam ho pre všetky typy pleti, bez výnimky na citlivú pleť a bez ohľadu na vek. Je to vďaka 12-tim aktívnym látkam, ktoré obsahuje.

Celkovo KAQUN kyslíkový gél považujem za mimoriadne vhodné sérum pre dokonalé ošetrenie a prejasnenie vašej pokožky.

Katarína Brňáková

autorka projektu a knihy Dojčenie je IN

Chcem Vám povedať, že nič lepšie som nepoužívala, ako ten Váš kyslíkový gél s čiastočkami 24*karátového zlata. Zatiaľ u mňa kvalitou viedli prípravky z Amway a Mary Key, ale ten zlatý gél je TOP! Odskúšala som aj na pracovnej ceste, kde som pracovala 3 dni po 15 hod. denne a spala 6 hodín a vôbec to nebolo vidieť, dokonca ľudia si všímali, že vyzerám oddýchnutá 😀

Victoria Vanesa Urminská 

BeautyAtelier, Piešťany

Tento krém si ma získal svojou príjemnou, ľahkou gélovou konzistenciou, ideálnou na horúce letné dni. Nezanecháva nepríjemný film na pokožke, práve naopak. Úplne vsiakne do pleti a okamžite zanecháva pocit intenzívnej hĺbkovej hydratácie. Pleť zanechá úžasne naboostovanú a šťavnatú. V domácej starostlivosti o pleť odporúčam nanášať hrubšiu vrstvu ako nočnú masku, v profesionálnych salónoch je vynikajúci ako sérum pod ultrazvuk.

Victoria Vanesa Urminská 

BeautyAtelier, Piešťany

Na pocit trošku olejovitá konzistencia, avšak pre pleť okamžitá a účinná hydratácia. Odporúčam skôr pre suchú pleť, nakoľko zanecháva jemný film na pokožke, ktorý by mastná pleť nemusela zniesť. Taktiež vynikajúci pre staršiu pleť – viditeľne pleť vyživí a tá po ňom vyzerá mlado a krásne. Pri pravidelnom používaní posilní a spevní pleť, dlhodobo hydratuje.

pani Viera P.

babička na plný úväzok 

            V roce 2006 mi byla zjištěna Sklerodermie Morphea (lehčí průběh). Byla zaléčena a nově se objevila v roce 2016, kdy mi byly podány kortikoidy. Během několika dnů ložisko zmizelo, ale za 9 měsíců se ložisko objevilo znovu, i když zase někde jinde. Nechtěla jsem kortikoidy, tak jsem dostala jiný krém, ale po třech měsících nebyl vidět žádný výsledek. Když jsem se dozvěděla (od MUDr. Šáchy z Brna) o Kaqunu, který prý působí hlavně na ekzémy, tak jsem si řekla, že to mohu vyzkoušet. Po první návštěvě Pieštan (během 6 dnů 12 koupelí, pití vody Kaqun, mazání postižených míst gelem Kaqun) byla ložiska světlejší. čí, záděrky apod.)

 S mazáním a pitím jsem pokračo vala i d oma ještě asi půl roku a znovu zajela do Piešťan. Ložiska Sklerodermie úplně zmizela. Nechci to zakřiknout, ale už to je rok, co jsem opět bez nálezu. V Piešťanech je velice bezvadný kolektiv, koupele jsou příjemné, voda Kaqun mi moc chutnala. Je možné si vodu i gel objednat domů. Určitě bych chtěla návštěvu zopakovat, alespoň preventivně a vřele takovýto uzdravující program doporučuji. Mimo jiné i Piešťany jsou velice hezké. Přiznám se, že jsem moc velká očekávání neměla, ale po těchto výsledcích používám gel Kagun téměř na vše (boláčky, uhříky, nerostoucí obočí, záděrky apod.)

p. Hanka

spokojná zákazníčka a vášnivá kvetinárka 

"V poslednom čase (obobie koronavírusu, ktoré bolo pre mňa plné stresu a neistoty) som začala mať problémy s trávením a každodenné bolesti v bruchu aké som dovtedy nikdy nemala. Overené metódy nefungovali a bolesti boli čím ďalej silnejšie a trvali dlhšie. Našťastie mi známy poradil KAQUN Inside - Out. Už po prvých dňoch bolesť prešla a trávenie sa upokojilo a vrátilo do normálu. Spozorovala som dokonca, že nie som už taká unavená a ráno som sa budila svieža a vyspaná. Takisto ma tento rok netrápili prechladnutia pri zmene počasia ako po minulé roky.

MUDr. Katarína A.

spokojná zákazníčka

Reštart s All in one mi veľmi pomohol. Je to iné „chudnutie“ ako pri prísnych diétach, kde človek stráca kilá všade a najskôr chudne tvár. Pri DETOXe som spontánne schudla z problémových partií, najmä z brucha, čo ma potešilo. A to úplne bez cvičenia. Rovnako išli kilá dolu i manželovi. Zmizli náhle pocity hladu a zmiernila sa aj chuť na sladké Prekvapila nás tiež príjemná sladká chuť, ktorú produktu dodáva stévia. Konečne sa cítim dobre. Metabolizmus sa naštartoval tak, ako má Pred zimou plánujem ďalšiu kúru

Barbara

spokojná zákazníčka z Floridy, USA

Dlho som trpela syndrómom podráždeného čreva. Vyskúšala som mnoho tradičných liečebných postupov, ktoré vždy priniesli len krátkodobú úľavu. Začala som užívať KAQUN Inside - Out a do týždňa bolesť žalúdka skoro úplne zmizla a uvedomila som si, že mám viac energie ako obvykle a aj moje oblečenie mi sedelo lepšie. Po 2 mesiacoch užívania Inside - Out sa cítim svieža od rána do večera a syndrom podráždeného žalúdka je už minulosťou. "Každému bez výnimky môžem doporučiť tento skvelý výrobok. U nás ho užíva celá rodina.